Niepubliczne Gimnazjum
w Sichowie Dużym

01 lipca 2018 21:43 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, które  zostało rozpoczęte Mszą Św. odprawioną w miejscowej Kaplicy. Podczas części oficjalnej w Internacie szkoły, pan dyrektor Bogusław Kowalcze zaprezentował zgromadzonym największe osiągnięcia wychowanków oraz wręczył nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią 4,75 i więcej to: Wiktoria  Legawiec, Gabriela Sioda, Magdalena Fortuna, Natalia  Opałka, Marcelina Krokosz.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią 4,0 – 4,74 to: Sara Mazur, Martyna  Czerwiec, Weronika  Hopkowicz, Zuzanna  Gierszyńska, Dawid  Poniewierski,  Wiktor Kalita,  Albert  Opałacz, Wiktor Jakubas,  Aleksandra Kalita.

Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy w roku szkolnym uzyskali 100% frekwencję:  Weronika Hopkowicz – III G (cały rok), Magdalena Fortuna – II G  (II półrocze), Poniewierski Dawid – kl. II G (I półrocze). Na szczególne wyróżnienie zasługuje Daria Legawiec, która podczas trzyletniej nauki w Gimnazjum nie opuściła ani jednej godziny lekcyjnej.

Następnie dyplomy uczestnictwa w III Ogólnopolskim Konkursie Matematyka&GeoGebra MaGIK otrzymały uczennice: Martyna Czerwiec, Magdalena Fortuna, Marcelina Krokosz, Wiktoria Legawiec, Gabriela Sioda. Nagrodę za trzyletnią pracę w Poczcie Flagowym Gimnazjum otrzymał Norbert Kłap.

Kolejnym punktem było wręczenie stypendiów przyznanych przez Stowarzyszenie Wsi Sichów Duży i okolic,  które otrzymali za wysokie wyniki:

• próbnego egzaminu gimnazjalnego klasa II G:

Magdalena Fortuna, Wiktor Jakubas, Marcelina Krokosz, Wiktoria Legawiec, Sara Mazur, Gabriela Sioda

• po egzaminie przeprowadzonym w ostatnim roku nauki w gimnazjum klasa III G:

Grzegorz Czechowski, Aleksandra Kalita, Wiktor Kalita, Konrad Nowak, Natalia Opałka.

W części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pani Jolanty Słota uczniowie pożegnali uczniów klasy III. Wzruszająco zaśpiewały Sara Mazur i Martyna Czerwiec. Następnie odbyły się spotkania klasowe z wychowawcami.

Życzymy wszystkim słonecznych wakacji!

Tekst: J. Godzwon

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018